Solární kosmetika

V našem studiu si můžete vybrat z velké nabídky solární kosmetika od California Tan, Emerald Bay, SuperTan a Supre.

California Tan má 20 let zkušeností ve vývoji inovačních, pokrokových a pronikavě tónujících produktů. Je vedoucím výrobcem Imageopalovacích krémů, jež se používají při opalování v soláriích, kombinuje pokročilé tónující technologie s ošetřující tělovou péčí. Je jediným výrobcem, který přináší odborné znalosti a expertizy do všech odvětví opalování - opalování venkovní a bez pomoci slunce.
Nezáleží na tom, jakým způsobem chcete dosáhnout Vašeho zlatého odstínu, California Tan zajistí, aby Vaše tělo bylo pokryto a chráněno. Jedině California Tan nabízí tři vědecky promyšlené kroky systému a nejpokročilejší produkty ke zvýšení a prohloubení Vašeho opálení. A jedině California Tan Vám můžeme zajistit a doručit pravé kalifornské opálení.
Image

Emerald Bay je v naší republice velmi známou značkou, patří ke California Tan. Je velmi populární z důvodu příjemného složení, vůně a ceny. Neobsahuje ropné produkty. Z této značky si vyberete vhodný krém podle toho, zda chcete s bronzery nebo bez, hydratační mléko (s konopnými extrakty) nebo prohřívací mléko (mojo), s čokoládovou nebo kokosovou vůní.