Ergoline excellence 700 TPImage​​

  • 51 trubice  160W
  • 4 obličejové výbojky 520W
  • 7x oplaovač ramen 25W
  • 6x opalovač šíje 25W

Toto špičkové solárium je vybaveno kompletní komfortní výbavou. Balanced Tan pro rovnoměrné opalování, Aqua Fresh a Aroma pro osvěžující opálení a neutralizaci zápachu ultrafialového záření. Klima pro nastavení teploty podle přání. Voice Guide pro ulehčení ovládání solária a Vibra Sound pro zcela nový zvukový zážitek.

VYVÁŽENÝ VÝKON: BALANCED TAN
Technologie Balanced Tan se v opalovacím tunelu projevuje optimalizovaným rozdělením ultrafialových světelných zdrojů, které zesilují tunelový efekt.  Spolu s optimalizovaných uspořádáním obličejových výbojek se tak dosahuje velmi rovnoměrné intenzity UV záření v celé oblasti tváře. Nesmíme také zapomenout na vylepšené opalovače pro oblast ramen a šíje.

TECHNOLOGIE CHLAZENÍ: CLIMATRONIC
Funkce Climatronic od Ergoline je založena na principu, který se v automobilech osvědčuje již léta. Stejně jako v automobilech mohou uživatelé definovat teplotní rozsah, který je automatickou klimatizací udržován konstantní během celého procesu opalování. Požadovanou teplotu lze individuálně nastavit v krocích po dvou stupních v rozsahu od 20 do 30 stupňů Celsia. Integrovaný klimatizační agregát přitom nechladí jen plochu pro ležení, nýbrž i proudy vzduchu v opalovacím tunelu.

AQUA FRESH  A   AROMA
Svěží inovace pro osvěžení zákazníků stříká Aqua Fresh do opalovacího tunelu v rovnoměrných intervalech v oblasti hlavy a těla jemně rozprášenou esenci z trysek, které lze aktivovat i odděleně. Absolutním zlatým hřebem je neutralizace typického zápachu UV záření po opalovaní prostřednictvím speciálních komponentů v kapalinové mlze. Pomocí tlačítek - VTAL - a - RELAX -lze Aqua Fresh automaticky kombinovat s oživujícími nebo relaksačními intervaly aroma. Vypnutím a zapnutím trysek Aqua Fresh mohou programy aroma běžet samostatně. A pozor: aby měl další zákazník osvěžující vstup do zážitku z opalování, kabina se po každém opalování aromatizuje.

DOKONALÁ RELAXACE: BODY WAVE AKRYLOVÉ DESKY
Body wave akrylové desky zajišťují zvláště uvolněnou polohu při opalování. Neodolatelný komfort opalování slibuje dvakrát zahnutá akrylová plocha pro ležení. Uvolněnou polohu těla s lehce zvýšenou horní částí těla a podepřením podkolení se váha rozdělí zvláště rovnoměrně, čímž se dokonale zabrání vzniku otlačených míst v oblasti doteku s tělem.

NOVÝ ZVUKOVÝ ZÁŽITEK: VIBRA SOUND
Technologie umístěná v soláriích zcela nově – systém Vibra Sound vyvinutý na audio zařízení specializovanou firmou ELAC využívá akrylovou plochu.

VOICE GUIDE
Technologie opalování je stále komplexnější. Ve snaze poskytnou zákazníkům při opalování pokud možno co nejjednodušší obsluhu, firma ERGOLINE vyvinula zařízení Voice Guide. Voice Guide vysvětluje každou ovládací funkce solária. A to zcela osobně příjemným hlasem. Uživatelé jsou tak při použití v každé situaci informováni o právě prováděném ovládacím kroku. Pomocí informačního tlačítka lze navíc spustít zajímavé audio sekvence na téma opalování.