Ergoline evolution 600Image

46 UV lamp, každá s výkonem 160 wattů v tělové části, a tři obličejové žářiče, které se dají individuálně regulovat mezi 260-500 watty: Nejvyšší třída Evolution série pro individuální opalování Automatic Power.

Neuvěřitelný pokrok: solária Evolution od Ergoline. Individuální UV výkon šitý zakazníkovi na míru, a to vše ukryto v designu který vám vyrazí dech. S množstvím dalších předností jako jsou klimatizace Air Condition, Aqua Fresh & Aroma, Stereo Sound a Balanced Tan.

VARIABILNÍ ČAS OPALOVÁNÍ: AUTOMATIC POWER SYSTEM
Automatic Power System vypočítá z naměřených údajů IQ-senzoru individuální opalovací program: s přesně definovanou UV dávkou pro obličej a tělo. Změna výkonu v tělové části pro tělo probíhá konvenčními předřadníky. Pomocí časového zapínání a vypínání každé druhé zářivky. Výkon obličejových výbojek je nastavován podle potřeby trojstupňově. Opalování v normálním režimu s maximálním výkonem je přirozeně možné.
Automatic Power System s konvenčními předřadníky umožňuje cenově výhodný vstup do světa individuálního opalování. Většina uživatelů solárií dostane opalovací dávku za předem stanovený opalovací čas. V závislosti na stáří UV zářivek a individuální UV citlivosti uživatele se doba opalování změní - odečtením nebo přičtením minut.

OPALOVÁNÍ S NOVÝMI ZÁŽITKY - MULTIVISION. 
Revoluční Multivision komponenty pro všechna Ergoline solária série Excellence a Evolution otvírají zcela nové příležitosti. Klíč k zážitku s Multivision : speciální optický vynález od Ergoline Reflex visor speciální brýle do solária, díky nimž je možné sledovat satelitní TV programy nebo jeden z Color Moods programů - relax nebo vital . Plocha směřujícík očím není větší než u běžných ochranných brýlí.


3D SOUND SYSTÉM.
Ideální pro provozovatele studia, kteří vsadí pouze na zvuk: 3D-Sound Ergoline je volitelně k dispozici pro série Evolution a Excellence. Pro mohutný zážitek, který jde správně pod kůži. Dva reproduktory samostatně a jeden v opalovači ramen. Ovládání je možné přes klasický ovládací panel. 

TECHNOLOGIE CHLAZENÍ: COMFORT COOLING

Díky technologii Comfort Cooling je celé tělo při opalování omýváno příjemě ochlazujícími proudy vzduchu. Inteligentní ventilační systém se dvěma separátními okruhy pro horní část a plochu úpro ležení přitom automaticky zajišťuje správné klima. Intenzita ventilace se sice trvale přizpůsobuje rostoucím teplotám v soláriu, lze ji však také kdykoli regulovat individuálně a plynule.

MAXIMÁLNÍ POHODLÍ: BODY SOFT AKRYLOVÉ DESKY

Ergonomicky tvarovanéplochy pro ležení jsou znakem všech professionálních solárií Ergoline. Zajišťují zvláště uvolněnou polohu při opalování a zabraňují vzniku otlačených, bílých míst v obalsti doteku akrylové desky s tělem.