Californian Tan

Minx Dark (385ml) + Total Immersion (250ml)Image

Účinné látky: Champagne Mimosa - výtažky oleje z jadérek hroznů odbourávání volných radikálů, luxusní péče o pleť, Fa-Fa-Firm s velkým množstvím kofeinu stimuluje pokožku k lepšímu opálení, vyhlazuje kontury, Fast Tan™: podporuje tvorbu melaninu pro rychlejší opálení. Trendem inspirované účinné látky, jako Body Bling Blend™ pro rovnováhu pokožky, Berry Blend™ proti stárnutí pokožky a stejně tak pečující Tan Shui™ nabízí pokrokovou péči o pokožku. Koenzym Q10 pro regeneraci pokožky, vrásky se vyhlazují apokožka získává mladiství vzhled.

Total Immersion – po opalování
Bohatě hydratuje a napomáhá udržet Vaše krásné opálení díky obohacenému zvlhčovače VITATAN. Crimson Sea Copper a Deep Sea Blend chrání před UV zářením. Ideální jako denní, vysoce hydratující krém. Maximálně pečuje a uklidňuje pleť. Tento produkt neobsahuje ochranné UV faktory. Určeno k zevnímu užití.

California Tan Ambrosia 360° Step 2 (200ml)Image

Ambrosia – Krok 2
Omlazující a zklidňující kombinace gelu a pleťového mléka proti stárnutí pokožky. Výrobek s výhodou rychlého vstřebávání gelu a zvlhčujícími účinky mléka, podporuje vynikající výsledky opalování. Účinné látky: Rooibus extrakt a Lutein redukce tvorby vrásek, Sericin pro dokonale jemný pocit pleti, Saturejka čistí a tónuje pleť, Vitamíny C a E - péče o pleť. Komplex Biosacharidu neutralizuje nepříjemný odér. FÁZE 2: DARK TAN BOOSTER - vhodné pro již lehce opálenou pokožku a pokročilé opalování.

Fáze 2 obsahuje exkluzivní, vysoce účinné opalovací technologie: CuO2®, patentovaná směs měděných peptidů a kyslíku, důležitá role při produkci melaninu a propůjčuje pokožce tmavší opálení. TRF2000® dodává pokožce více energie, zásobuje ji kyslíkem a hydratuje ji. Opálení je intenzivnější a hlubší.

California Tan Daily ResCu Tan Extender (470ml)Image

Daily Rescu - po opalování

Extrakty brazilských ořechů, melaninem a mědí prodlouží a zároveň zintenzívní přirozené opálení. Aplikujte po koupeli. Ošetřete pokožku včetně obličeje, vyvarujte se kontaktu s očima.

Výrobek neobsahuje UV faktory. Určeno k zevnímu použití.